top of page

Barnette Academy Group

Public·16 members
Krishna Manandhar
Krishna Manandhar

Istorijos Vadovelis 8 Klasei Laikas Pdf Free


Istorijos Vadovelis 8 Klasei Laikas Pdf Free
Istorijos vadovėlis 8 klasei "Laikas" yra skirtas mokytis apie viduramžių ir naujųjų laikų pradžios istoriją pasaulyje ir Lietuvoje. Šis vadovėlis yra patobulintas pagal 2008 m. patvirtintą pagrindinio ugdymo istorijos bendrąją programą, kuri sumažino tematikos apimtis ir pasikeitė VIII klasės kurso chronologinės ribos. Vadovėlis sudarytas iš dviejų dalių, kurios apima po aštuonias temas.


Download Zip: https://miimms.com/2w35kf


Vadovėlio "Laikas" pirmojoje dalyje nagrinėjami tokie klausimai: kaip susiformavo ir plėtojosi Europos civilizacija, kokie buvo viduramžių kultūros ir menų bruožai, kaip vyko kryžiaus žygių ir didžiųjų geografinių atradimų procesai, kaip protestantiškoji reformacija ir katalikų atsinaujinimas paveikė Europos religinę ir politinę situaciją. Taip pat aptariama Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės (LDK) istorija nuo Krėvos sutarties iki Vytauto Didžiojo laikų, pabrėžiant Lietuvos krikštą, Žalgirio mūšį, ponų valdžią ir tolerancijos dvasią.


Vadovėlio "Laikas" antrojoje dalyje tęsiami svarbiausi XVXVIII a. pasaulyje ir Lietuvoje įvykiai: Liublino unija ir Abiejų Tautų Respublika, pirmieji renkami valdovai ir bajorų valstybė, karai su Maskva, Švedija ir Turkija, Anglijos revoliucija ir Prancūzijos karalius Liudvikas XIV, Rusijos kelias į Europą ir Peterburgo įkūrimas, baroko ir klasicizmo menai. Be to, pristatomi svarbiausi LDK kultūros ir mokslo veikėjai: Mikalojus Radvila Juodasis, Mikalojus Daukša, Abraomas Kulvietis, Martynas Mažvydas, Kristupas Zigmantas Pacas, Jonas Jablonskis ir kt.


Vadovėlis "Laikas" yra paremtas naujausiais istorijos mokslų tyrimais ir metodais, taip pat turtingai iliustruotas nuotraukomis, žemėlapiais, schemomis ir lentelėmis. Kiekvieno skyriaus pabaigoje yra užduočių ir klausimų, skirtų patikrinti mokinių žinias ir gebėjimus. Vadovėlio prieduose yra laiko juosta, LDK valdovų sąrašas ir žodynas.


Vadovėlio "Laikas" autoriai yra žinomi Lietuvos istorikai ir pedagogai: Ignas Kapleris, Antanas Meištas, Karolis Mickevičius, Robertas Ramanauskas, Kęstutis Raškauskas, Lirija Steponavičienė ir Živilė Tamkutonytė-Mikailienė. Vadovėlis yra išleistas leidyklos "Briedis" 2014 m. ir yra galimas tiek spausdintu, tiek skaitmeniniu formatu. Skaitmeninę vadovėlio versiją galima įsigyti [Evadovėliai.lt] puslapyje, o spausdintą versiją galima užsisakyti [Briedis.lt] puslapyje. Vadovėlio kaina yra 19,20 .


Jei norite susipažinti su vadovėlio "Laikas" turiniu ir ištrauka, galite apsilankyti [Issuu.com] puslapyje, kur rasite nemokamą vadovėlio peržiūrą. Taip pat galite rasti ir kitus vadovėlio "Laikas" priedus, tokius kaip užduočių sąsiuviniai, plakatai, žodynas ir atlasas. Šie priedai padės jums giliau įsigilinti į istorijos tematiką ir geriau pasiruošti pamokoms ir egzaminams.


Vadovėlis "Laikas" yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta istoriją ir nori sužinoti daugiau apie viduramžių ir naujųjų laikų pradžios laikotarpius pasaulyje ir Lietuvoje. Šis vadovėlis yra lengvai suprantamas, įdomus ir informatyvus, taip pat atitinka naujausius mokymo standartus ir reikalavimus. Jei norite įsigyti vadovėlio "Laikas" pdf formatu nemokamai, galite pasinaudoti internetiniais konverteriais arba ieškoti piratinių kopijų, tačiau mes to nerekomenduojame, nes tai pažeidžia autorių teises ir gali būti pavojinga jūsų kompiuteriui.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

 • isiah161
  isiah161
 • Benzema Roy
  Benzema Roy
 • Dipcario Joy
  Dipcario Joy
 • Promise Love
  Promise Love
 • Finn allen
  Finn allen
bottom of page